- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto zapowiedź i zdjęcia nowego projektu Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000

Oto zapowiedź i zdjęcia nowego projektu Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000

Jeszcze nie opadł kurz po premierze butów Superstar zaprojektowanych przez duet Sean Wotherspoon x adidas, a już mamy zdjęcia ich kolejnego wspólnego projektu.

Sean Wotherspoon, założyciel i właściciel sklepów Round Two, wziął warsztat biegówki adidas ZX 8000. Podobnie jak to było przy poprzednim projekcie, tak i teraz motywem przewodnim jest Super Ziemi i ochrony środowiska. Cześć materiałów będzie pochodziła z recyklingu, a chociażby sznurówki będą wykonane z… materiału. Sam design będzie niesamowicie szalony i kolorowy. Dla przykładu jeden z boków będzie zdominowany przez małe wyszywane logotypy trefoil. Poniżej znajdziecie pierwsze zdjęcia nachodzącego projektu, więc można już wyrobić sobie pewien pogląd na formę ostateczną.

Na tym etapie wszystko jest owiane tajemnicą, ale według pierwszych zapowiedzi buty powinny być osiągalne w ich sklepie online w lutym przyszłego roku. Jak tylko pojawią się nowe informacje to od razu damy Wam znać.

Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 „Superearth”
Off-White / Blue Bird – Red
Luty 2021
$140

Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 superearth 1 Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 superearth 2 Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 superearth 3 Sean Wotherspoon x adidas ZX 8000 superearth 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: