- Reklama -NikeNike

Zapowiedź drugiej kolaboracji MISBHV x Reebok DMX Daytona

Na początku bieżącego roku doszło do arcyciekawej kolaboracji MISBHV x Reebok DMX Daytona, której owocem była szara wersja biegówek z lat 90-tych. Okazuje się, że był to jedynie wstęp i już możemy szykować się na kolejną premierę.

Przed Wami na ekranach Waszych urządzeń pierwsze zdjęcia nowego wariantu kolorystycznego tego samego modelu co poprzednio. Natalia Maczek i Tomek Wirski zdecydowali się postawić na kolor czarny, który zdominował cholewkę  buta niemalże w całości. Pokrywa on nie tylko boczne panele, ale również zapinaną na zamek osłonę sznurowania. W kolorze tym są również sznurówki.

Jedyną rozrywką czy też przełamaniem są nienowo zielone elementy i akcenty, które nadają temu projektowi charakteru. Kolor ten został zapożyczony z kolekcji odzieży polskiej marki i posłużył do zabarwienia całej podeszwy oraz bocznego „wektora”, czyli brandingu Reebok Classic. Zerknijcie jeszcze na tył cholewki, gdzie przez siateczkę przebija się neonowo zielona nazwa MISBHV.

Na chwilę obecną szczegóły premiery nowej wersji butów MISBHV x Reebok DMX Daytona owiana jest tajemnicą. Jak tylko zdobędziemy świeże zdjęcia lub dowiemy się czegoś nowego to od razu damy Wam znać, więc śledźcie nas uważnie.

misbhv x reebok dmx daytona black neon 1 misbhv x reebok dmx daytona black neon 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: