- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersZapowiedź trójstronnej kolaboracji Palace x adidas Skateboarding x Lucas Puig

Zapowiedź trójstronnej kolaboracji Palace x adidas Skateboarding x Lucas Puig

Niedziela przynosi nam przekomiczne video, w którym widzimy zapowiedź trójstronnej kolaboracji Palace x adidas Skateboarding x Lucas Puig.

W krótkim materiale video widzimy jak Palace Skateboards zapowiada zbliżającą się kolaborację z adidas Skateboarding, w którą zamieszany będzie również Lucas Puig. Francuski skater od lat jest związany z Trzema Paskami, a od 2017 roku również z brytyjską marką, więc kolaboracja jak najbardziej organiczna i naturalna. Ponadto Puig już wielokrotnie przedstawiał nowe sylwetki butów adidas, więc teraz nie będzie inaczej.

Nowy klip jest dość komiczny i nieszablonowy, ale Palace już zdążyło nas do tego przyzwyczaić. Widzimy na nim małpę siedzącą za biurkiem prezesa, na którym leżą kolaboracyjne buty, a dodatkowo rozmawia ona przez telefon. Po drugiej stronie słuchawki, a raczej buta służącego za telefon pojawia się wspomniany wyżej skater Lucas Puig.

Na koniec video pojawia się animacja z trzema kolorystykami butów Palace x adidas Skateboarding x Lucas Puig i datą ich premiery ustawioną na 22 maja bieżącego roku. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać. Buty pojawią się w ten dzień w oficjalnym sklepie adidas pod tym linkiem.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez THE ILLEST (@theillestmag)

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: