- Reklama -NIkeNIke

Casio wypuszcza zegarki G-Shock x Dragon Ball Z

Ledwo co pisaliśmy o kolaboracji Casio x Places+Faces, a japoński brand już zapowiada kolejny projekt. Przed Wami zdjęcia zegarka G-Shock x Dragon Ball Z.

Tym razem designerzy sięgają po inspiracje i odniesienia do anime, które swoją popularnością równa się z największymi produkcjami telewizyjnymi i kinowymi. Motyw z Dragon Ball Z został wykorzystany na zegarku Casio G-Shock GA-110, więc otrzymujemy czerwony zegarek pokryty ilustracjami i szkicami w kolorze czarnym. Zegarek zawiera sceny treningu i rozwoju głównego bohatera, Son Goku.

Tarcza i logo są wzbogacone złotymi akcentami, natomiast wstawka na godzinie 'dziewiątej’ wyświetla motyw czterogwiazdkowej kuli – ukłon w stronę siedmiu smoczych kul przedstawionych w serialu, z kolei na godzinie 'trzeciej’ znajduje się motyw „Z”.Natomiast z tył na obudowie umieszczono słynne logo Dragon Ball Z.

A kiedy i gdzie kupić zegarek Dragon Ball Z x Casio G-SHOCK GA-110? Premiera ustawiona jest na 22 lipca bieżącego roku w ich sklepie online, a cena ustawiona jest na poziomie £199.

Zegarek Dragon Ball Z x Casio G-SHOCK GA-110 1 Zegarek Dragon Ball Z x Casio G-SHOCK GA-110 2 Zegarek Dragon Ball Z x Casio G-SHOCK GA-110 3 Zegarek Dragon Ball Z x Casio G-SHOCK GA-110 4 Zegarek Dragon Ball Z x Casio G-SHOCK GA-110 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: