- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Pierwsza w historii kolaboracja Herschel Supply Co. x Casio G-Shock

Po ostatniej kolaboracji z Gorillaz japoński brand wchodzi w kolejny projekt. Przed Wami pierwszy w historii owoc współpracy pomiędzy Herschel Supply Co. x Casio G-Shock.

Kanadyjski brand wziął na warsztat zegarek  Casio G-SHOCK GLX5600-1, który popularny jest pośród surferów, atletów i streetwearowych entuzjastów. Projektanci postawili na militarną stylistykę barwiąc całość na kolor zgniłej zieleni. Dopełnieniem projektu jest stalowa osłona z napisem “YOU CAN SURF LATER”, podświetlana tarcza i odporność na wstrząsy. Kropką nad i są napisy w kolorze czarnym umieszczone na pasku. Zegarek wyjdzie w specjalnym opakowaniu zabarwionym na podobny odcień zieleni „Army Green”.

Premiera zegarka Herschel Supply Co. x Casio G-Shock GLX5600-1 przewidziana jest na 10 października w ich sklepie online, a cena ustawiona jest na poziomie $150 USD.

Herschel Supply Co x Casio G-Shock GLX5600-1 1 Herschel Supply Co x Casio G-Shock GLX5600-1 2 Herschel Supply Co x Casio G-Shock GLX5600-1 3 Herschel Supply Co x Casio G-Shock GLX5600-1 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: