- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaSklepyZobacz jak wygląda od środka największy sklep adidasa na świecie!

Zobacz jak wygląda od środka największy sklep adidasa na świecie!

Niemiecki brand adidas powoli rośnie w siłę. Niedawno pisaliśmy o tym, że przeskoczył i wyprzedził Jordan Brand, a teraz otwiera swój największy sklep stacjonarny na świecie!

Nowa miejscówka i sklep stacjonarny mieści się w Chicago, a jego powierzchnia to ponad 460m2!! W środku zobaczymy w ramach wystroju prace lokalnych artystów, których możecie kojarzyć spod ksywy POSE oraz Tubsz. Z kolei organizacja iPaintMyMind będzie prezentowała kolejne prace w najbliższej przyszłości. To wszystko połączone jest z głównym zamysłem marki jak i sklepu. Niemiecki brand chce mocno oddziaływać i współgrać z lokalną społecznością, a ten sklep to umożliwia.

Oczywiście nie zabraknie tu najnowszych kolekcji czy limitowanych wydań. Będą się tu również odbywać wszelkiego rodzaju eventy związane z marką i jej kampaniami marketingowymi.

Zerknijcie na załączone poniżej zdjęcia i sami oceńcie nową lokalizację i sklep adidas Originals.

adidas Originals Chicago
1532 N. Milwaukee Ave.
Chicago, IL 60622

Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-1 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-2 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-3 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-4 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-5 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-6 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-7 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-8 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-9 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-10 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-11 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-12 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-13 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-14 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-15 Zobacz jak wyglada od srodka najwiekszy sklep adidasa na swiecie-16

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: