- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyOto nowy sklep Carhartt WIP w belgijskiej Antwerpii

Oto nowy sklep Carhartt WIP w belgijskiej Antwerpii

Pomimo ogólnoświatowego kryzysu i szeregu sklepów, które są zamykane każdego dnia są takie firmy, które idą w całkiem innym kierunku. Carhartt WIP otwiera właśnie sklep w belgijskiej Antwerpii.

Nowy sklep stacjonarny Carhartta przy ulicy Kammenstraat 70 został zaprojektowany przez studio Andrea Caputo.

Na ścianach widzimy surowe cegły pomalowane na biało, wzdłuż których umieszczono długie wieszaki z koszulkami, bluzami oraz koszulami, oczywiście w sezonie zimowym pojawią się tam na przykład kurtki. Zaraz przy wejściu postawiono ogromną drewnianą konstrukcję, która prezentować będzie najważniejsze nowości czy kolaboracje. W środku sklepu pojawia się ogromny biało czarny stół z wyeksponowanymi specjalnymi produktami. Znajdziemy tam również sporych rozmiarów regał, gdzie umieszczono rozmaite publikacje i książki. Co ciekawe w sklepie znalazło się również miejsce na mała kawiarnię, więc każdy będzie mógł nie tylko kupić coś ciekawego, ale również wypić dobrą kawę.

Zatem jeśli będziecie kiedyś na wycieczce w Antwerpii to śmiało możecie włączyć sklep Carhartta jak jeden z punktów odwiedzin.

Carhartt WIP Store Antwerp
Kammenstraat 70,
2000 Antwerpen.

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek: 10:30-18:00
Sobota: 10:00-18:30
Niedziela: Nieczynne

carhartt wip antwerp belgium 1 carhartt wip antwerp belgium 2 carhartt wip antwerp belgium 3 carhartt wip antwerp belgium 4 carhartt wip antwerp belgium 5 carhartt wip antwerp belgium 6 carhartt wip antwerp belgium 8 carhartt wip antwerp belgium 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: