- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersMoherowe buty Concepts x Vans “World’s End” to nawiązanie do sceny punk...

Moherowe buty Concepts x Vans “World’s End” to nawiązanie do sceny punk z lat ’70

Doszło niedawno do kolejnej współpracy Concepts x Vans, która jest hołdem dla sceny punkowej z lat 70-tych. Ruchu kulturalnego, który celebruje indywidualność i wyrażanie siebie, ale także inspiruje do zmiany.

Deon Point, dyrektor kreatywny sklepu Concepts, a także jego zespół w ostatnim czasie byli bardzo zapracowani. Ich płodne umysły wydały już na ten świat specjalne wydania butów New Balance 327 oraz adidas ZX 9000. Na wrzesień przygotowali wspólne przedsięwzięcie z marką Vans. Zostało one zatytułowane “World’s End”, a w jej skład wchodzą dwa modele butów: Slip-On oraz Sk8-Hi.

Oba projekty butów z punkowej sceny lat 70-tych – epoki, którą wielu nazywa „ruchem anty-modowym”. Model Vans Slip-On jest ozdobiony czarnymi i białawymi pasami w poprzek cholewki, które mogą przywodzić na myśl projekty Vivienne Westwood. Co ciekawe, wspomniane pasy widać również od spodu podeszwy. Jego odpowiednik w wersji Sk8-Hi jest również ozdobiony w moherowe paski, ale tym razem postawiono na kolor czerwony i czarny. Buty dopieszczono specjalnie przygotowanymi wkładkami.

Premiera butów Concepts x Vans „World’s End” przewidziana jest na 24 września w ich sklepie online.

Concepts x Vans Worlds End 1 Concepts x Vans Worlds End 2 Concepts x Vans Worlds End 3 Concepts x Vans Worlds End 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: