- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaBiznesCzy Supreme zostanie w końcu sprzedane?

Czy Supreme zostanie w końcu sprzedane?

To był bardzo pracowity tydzień dla Supreme. Odbyła się premiera kolaboracji ze Stone Island, a także otwarcie nowego sklepu na Brooklynie. To jednak nie koniec nowych informacji na temat nowojorskiej marki.

W sieci pojawiły się informacje jakoby Supreme było blisko sfinalizowania transakcji, dzięki której The Carlyle Group miałoby przejąć jej udziały. Jest to jedna z największych firm na świecie z sektora prywatnego, z przychodami w wysokości ponad 2 miliardy dolarów i portfelem aktywów wartym 193 miliardy dolarów (ciut mniej niż PKB Grecji i więcej niż całe Czechy). Wcale nas nie dziwi to wielkie zainteresowanie marką z Wielkiego Jabłka. Podczas, gdy wszystkie sklepy stacjonarne cierpią z powodu spadku przychodów, Supreme rośnie w siłę i nie ma dnia, w którym nie byłoby kolejki przed drzwiami do ich sklepów.

To nie pierwsza taka plotka na ich temat, jakiś czas temu pisaliśmy, że firma posiadająca w swoim portfolio Louis Vuitton chciała wykupić streetwearową markę, co jak się okazuje było plotką.

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: