- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKiedy i gdzie kupić Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low...

Kiedy i gdzie kupić Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low „Black Diamond”

W końcu się doczekaliśmy! Mamy dla Was oficjalne fotografie oraz garść informacji na temat długowyczekiwanej premiery butów Dunk Low „Black Diamond”, które są owocem wielomiesięcznej pracy na linii Diamond Supply Co x Nike SB

Nick Tershay aka Nicky Diamonds, czyli założyciel tej kultowej już skateboardowej i streetwearowej marki sięga do pierwszego wydania, które wyszło we współpracy ze skateboardowym oddziałem Nike. Mamy ponownie zestawienie czerni z turkusem, który u nich nazwano Tiffany Blue, tyle że czerń pokrywa niemalże całą skórzaną cholewkę. Turkus pojawia się jedynie na rzepie, który kryje się pod mieniącym się srebrnym Swooshem. Widzimy go również pod odczepianą zapiętką, gdzie widnieje napis Diamond. Warto jeszcze zwrócić swoją uwagę na fakturę, która pojawia się na tyle cholewki, przy wiązaniu i wokół toeboxa. Może ona Wam przywodzić na myśl skórę krokodyla, co nadaje projektowi odrobinę luksusowego klimatu. Wszystko to zostało osadzone na białej podeszwie z czarnym spodem i dopieszczone dwoma zestawami sznurówek. Przyjrzycie się im dokładniej dzięki załączonym poniżej fotografiom.

Projekt wychodzi w odpowiednim czasie, ponieważ w tym roku Diamond Supply Co obchodzi swoje 20 lecie, a o samej marce możecie poczytać w naszym obszernym artykule.

Buty z kolaboracji będą dostępne w specjalnym sklepie pop-up 8 listopada w Los Angeles Jewelry District. Szersza premiera w najlepszych skateshopach oraz w internetowym sklepie Nike przewidziana jest na 10 listopada. Pojawią się również w polskich sklepach Miniramp z Poznania i w Street Hype w Warszawie.

Obok wersji Black Diamond pojawi się również kolorystyka White Diamond, która będzie dostępna tylko w skateshopach.

Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low “Black Diamond”
Black / Chrome – Black – Tropical Twist
BV1310-001
10 Listopad 2018
$100

Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low Black Diamond BV1310-001 1 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low Black Diamond BV1310-001 2 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low Black Diamond BV1310-001 3 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low Black Diamond BV1310-001 4 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low Black Diamond BV1310-001 5 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low Black Diamond BV1310-001 6 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low Black Diamond BV1310-001 7 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low Black Diamond BV1310-001 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: