- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKiedy i gdzie kupić Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low...

Kiedy i gdzie kupić Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low “White Diamond”

W ostatnim czasie internet żył przeciekam, zdjęciami i materiałami video na temat zbliżającej się kolaboracji Diamond Supply Co x Nike SB. Dziś w końcu możemy Wam przedstawić oficjalne zdjęcia butów Dunk Low w kolorystyce “White Diamond”.

To, że się pojawi wersja biała wyszło dopiero niedawno, więc można to uznać za niespodziankę. Zatem co serwuje nam Nick Tershay i Nike SB? Ano projekt oszczędny w formie, a zarazem z charakterem i detalami, które pozostaną w naszej pamięci na dłużej. Mowa tu chociażby o przypinanym na rzep Swooshu zabarwionym na mieniący się srebrny kolor, natomiast sam rzep jest we flagowym kolorze skate’owej marki – turkusie, czyli tak zwanym Tiffany Blue. Kolejnym smaczkiem jest odpinana na rzep zapiętka, pod którą kryje się napis z nazwą Diamond. Co do samej cholewki to niby mamy tylko i wyłącznie białą skórę, ale przyjrzyjcie się jej dokładniej. Takie elementy jak tył, okolice wiązania czy obudowa toeboxa są pokryte fakturą imitującą skórę krokodyla! Turkusowa wkładka oraz dwa zestawy sznurówek dopełniają ten i tak już świetny projekt. Zresztą zerknijcie sami na poniższe fotografie.

Projekt wychodzi w odpowiednim czasie, ponieważ w tym roku Diamond Supply Co obchodzi swoje 20 lecie, a o samej marce możecie poczytać w naszym obszernym artykule.

Buty będą dostępne w specjalnym sklepie pop-up 8 listopada w Los Angeles Jewelry District. Szersza premiera odbędzie się tylko w najlepszych skateshopach na świecie 10 listopada. Pojawią się również w polskich sklepach Miniramp z Poznania i w Street Hype w Warszawie. Obok wersji White Diamond pojawi się również kolorystyka Black Diamond.

Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low “White Diamond”
Black / Chrome – Black – Tropical Twist
BV1310-001
10 Listopad 2018
$100

Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low White Diamond BV1310-100 1 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low White Diamond BV1310-100 2 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low White Diamond BV1310-100 3 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low White Diamond BV1310-100 4 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low White Diamond BV1310-100 5 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low White Diamond BV1310-100 6 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low White Diamond BV1310-100 7 Diamond Supply Co x Nike SB Dunk Low White Diamond BV1310-100 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: