- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersOto oficjalne zdjęcia KITH x Nike Air Force 1 Low „Japan”

Oto oficjalne zdjęcia KITH x Nike Air Force 1 Low „Japan”

Kilka tygodni temu Ronnie Fieg zapowiedział specjalne wydanie butów KITH x Nike Air Force 1 Low, które można ochrzcić jako „Japan”. Wydaje się, że do premiery pozostały już tylko dni, ponieważ w sieci pojawiły się oficjalne fotografie nowej kolaboracji.

Król kolaboracji z Nowego Jorku przedstawia nam arcy prostą i stonowaną kolorystykę, które ma kilka ciekawych smaczków, które wyróżnia ją na tle innych podobnych wydań. Biała skórzana konstrukcja tego koszykarskiego klasyka z lat ’80 została postawiona na delikatnie pożółkłej podeszwie, która nadał projektowi modnego obecnie klimatu vintage.

Jeśli chodzi o wspomniane smaczki to można tu wspomnieć o mini Swooshu w okolicach małego palca, który jest w kontrastowej czerwieni. Ten sam kolor pojawia się również na aksamitnej wyściółce i kładkach obrandowanych logotypem Kith Air. Pojawia się on również na białych zapiętkach. Najciekawszym elementem tego projektu jest wytłoczony logotyp KITH na bocznych panelach pod wielkim białym Swooshem. Zwieńczeniem myśli designera jest napis z nazwą butiku umieszczony na metce na języku stylizowanej na flagę Japonii.

Daty premiery i formy dystrybucji jeszcze nie znamy. Jak tylko zdobędziemy potwierdzone informacje to od razu damy Wam znać. Do tego czasu zapoznajcie się z początkami i historią marki Kith i samego Ronniego Fiega.

KITH x Nike Air Force 1 Low „Japan”
White / University Red
CZ7926-100
Lato 2020

KITH x Nike Air Force 1 Low White University Red CZ7926-100 1 KITH x Nike Air Force 1 Low White University Red CZ7926-100 2 KITH x Nike Air Force 1 Low White University Red CZ7926-100 3 KITH x Nike Air Force 1 Low White University Red CZ7926-100 4 KITH x Nike Air Force 1 Low White University Red CZ7926-100 5 KITH x Nike Air Force 1 Low White University Red CZ7926-100 7 KITH x Nike Air Force 1 Low White University Red CZ7926-100 8 KITH x Nike Air Force 1 Low White University Red CZ7926-100 9

 

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: