- REKLAMA -Air Jordan 11

Champion przedstawia kolekcję „Stranger Things”

Netflix niedawno zapowiedział 4 sezon Stranger Things (sprawdź zwiastun numer 001, 002, a także 003 oraz 004) i poinformował o premierze podczas przyszłorocznego lata, ale to nie koniec nowości. W ramach promocji kolejnej serii, kultowa marka Champion przedstawia specjalną kolekcję odzieży.

Nawiązuje ona do miasta i szkoły, z której pochodzi nasza ulubiona serialowa ekipa. Co ciekawe, cała kolekcja została podzielona na dwie części.

Pierwsza z nich wydaje się być całkiem normalna i tradycyjna, jeśli można tak to nazwać. Projektanci serwują nam estetykę rodem z lat 80-tych. Poszczególne propozycje wpisują się w wywołujący nostalgię klimat serialu, jednocześnie zachowują sportswearową estetykę marki.

Pośród nowości widzimy bluzy z kapturem, dresowe spodnie, kurtki koledżówki, bluzy i nie tylko. Paleta barw obejmuje w głównej mierze odcienie koloru żółtego, zielonego oraz szarego. Poszczególne elementy kolekcji zostały dopełnione napisami nawiązującymi do Hawkins w stanie Indiana, czyli fikcyjnego małego miasta, w którym rozgrywała się akcja serialu.

Natomiast druga część kolekcji odnosi się do drugiego, równoległego świata. Motyw Upside Down został przedstawiony w kolekcji całkiem dosłownie. Wszystkie napisy i grafiki zostały przywrócone do góry nogami. Natomiast paleta barw zamyka się jedynie na ciemnych barwach, ciemnej szarości i czerni. Oferta zdaje się być całkiem podobna, czyli szereg bluz, lekkich kurtek, spodni i koszulek.

Zatem na spokojnie zapoznaj się z dołączonymi galeriami zdjęć. Jeśli coś wpadnie Ci w oko z kolekcji Champion X Stranger Things to powoli możesz szukać nowości w najlepszych butikach. Pierwsze dostawy już spływają do dealerów marki.

- REKLAMA -Air Jordan 1Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: