- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Sprawdź campingowy sprzęt Patta x Helinox

Przed Wami efekty współpracy pomiędzy marką Helinox a niderlandzkim sklepem / firmą Patta. Poniżej sprawdzicie nie tylko lookbookowe fotografie, ale również zdjęcia produktowe.

Dobra kolaboracja jest wtedy, kiedy przy jednym stole projektowym zasiadają dwie całkowicie odmienne podmioty. Z wymiany doświadczeń i pomysłów powstaje coś unikatowego. Dzięki temu fani danej marki mogą poznać ofertę drugiego partnera kolaboracji.

Brandem, który idealnie wykorzystuje ten format jest Helinox, który współpracował już z szeregiem najlepszych streetwearowych brandów na rynku. Wystarczy tu wspomnieć projekty z Stussy, Maison Kitsune, a także Carhartt WIP, Neighborhood czy BAPE.

Nawet Patta już wcześniej z nimi współpracowało, więc nie jest to nowość dla obu stron. Obadajcie ich produkty z zeszłego roku.

Produkty Helinox są zwykle zaprojektowane tak, aby można było odpocząć w każdym środowisku, od wędrówek z plecakiem w lesie, wylegiwania się na plaży, biwakowania przy samochodzie lub po prostu spędzania czasu na podwórku.

Przy współpracy z niderlandzkim brandem nie było inaczej. Owocem ich współpracy jest siedzisko z dodatkową osłoną nad głową oraz stolik, który może być podnóżkiem.

Lekkie i mocne krzesło Tactical Chair Two waży zaledwie 1185 gramów, może na nim usiąść osoba do 145 kg i łatwo składa się w kompaktowym, opływowym futerale. Natomiast Tactical Table One charakteryzuje się Minimalistyczną konstrukcją i dodatkowo jest przenośny, lekki i rozkłada się w kilka sekund.

Premiera opisywanego zestawu Patta x Helinox ustawiona jest na dzień 10 września. To właśnie wtedy wpadajcie do ich sklepów stacjonarnych lub odwiedźcie sklep online.

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: