- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

To już ostatnia wspólna kolekcja Reebok by Pyer Moss

To już koniec. Do sieci trafiła właśnie seria fotografii przedstawiających nowości Reebok by Pyer Moss 4.5, które będą ich ostatnią wspólną kolekcją.

Pyer Moss po raz pierwszy nawiązało współpracę z marką Reebok w 2017 roku, a trzy lata później jej założyciel Kerby Jean-Raymond został mianowany na stanowisko globalnego dyrektora kreatywnego. Początkowym zamiarem było wypromowanie tylko dwóch butów sportowych w ciągu 18 miesięcy, ale z czasem partnerstwo naturalnie przekształciło się w pięcioletnią podróż. Jean-Raymond ogłosił odejście z Reeboka w marcu tego roku, a dziś przedstawiono ostatnią wspólną kolekcję obu firm.

Poprzez poniższą galerię poznacie bliżej zestaw nowości z kolekcji zatytułowanej „UZGD”. Będzie się ona składać z ubrań oraz trzech nowych kolorystyk butów Reebok Experiment 4.

Kolekcja pozostaje wierna dziedzictwu odzieży sportowej, zatem znajdziecie tu bluzy z kapturem, topy z półgolfem, a także lekkie spódnice, legginsy i joggery, które będą ozdobione napisem Pyer Moss. Do tego dochodzi odzież wierzchnia, która w większości przypadków będzie pokryta wzorami na całej swojej powierzchni.

Premiera ostatniej kolekcji Reebok by Pyer Moss odbędzie się 12 listopada. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie internetowej.

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: