- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Streetwear Stussy x Nike - oto trzecia i finalna kolekcja na 2020 rok

Stussy x Nike – oto trzecia i finalna kolekcja na 2020 rok

Ten rok minął między innymi pod znakiem celebracji 40 lecia Stussy. Z tejże okazji kultowa kalifornijska marka wchodziła w szereg kolaboracji, w tym między innymi z Nike. Pierwsza z nich powstała wokół modelu Zoom Spiridon Cage 2, druga również bazowała na tym modelu, ale w jego bardziej sportowej odsłonie. Z kolei dziś mamy dla Was przedsięwzięcie oparte na kultowych Nike Air Force 1 Low.

Wspomniany wcześniej model nachodzi w dość nietypowej odsłonię. Cholewka, która zazwyczaj jest w skórze, rzadziej w zamszu, teraz wykonali ją z konopnej przędzy. Do wyboru będziemy mieli wersję w jasnym kremie oraz w czerni. Zresztą sprawdźcie poniżej. Dołączyliśmy poglądowe zdjęcia.

lookbook stussy nike ho20 1 lookbook stussy nike ho20 2 lookbook stussy nike ho20 3

Z kolei kolekcja odzieży opiera się na kilku podstawowych pozycjach, które powinny pojawić się w orbicie Waszych następnych zakupów.

Niezawodne klapki Benassi powracają w trzech świeżych kolorach: czarnym, białym oraz zielonym. Kolekcja obejmuje również izolowaną kurtkę, spodnie i spódnicę, które są gotowe na zimniejsze dni. Każda z pozycji wypełniona jest Thermore EcoDown, czyli wypełnieniem z włókna pochodzącego z recyklingu.

Do tego dochodzą bluzy i spodnie dresowe w kolorze szarym oraz czarnym. Obok nich widzimy jeszcze longsleeve’y ze specjalną wariacją na temat 'double S logo', które zastosowano również na butach. Kropką nad i wydają się być czapki bucket hat i zimówki.

Premiera trzeciej i ostatniej w tym roku kolekcji Stussy x Nike ustawiona jest na 11 grudnia w ich sklepach stacjonarnych oraz online. Do tego czasu zapoznajcie się z załączonymi fotografiami.

lookbook stussy x nike ho20 4 lookbook stussy x nike ho20 5 lookbook stussy x nike ho20 6 lookbook stussy x nike ho20 7 lookbook stussy x nike ho20 8 lookbook stussy x nike ho20 9 lookbook stussy x nike ho20 10

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: