- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersOto szczegóły premiery Undefeated x Nike Air Max 90

Oto szczegóły premiery Undefeated x Nike Air Max 90

Od pierwszej zapowiedzi kolekcji butów Undefeated x Nike Air Max 90 minęły już 4 miesiące, ale wracamy z tematem, ponieważ wszystkie szczegóły podaje Nike na swojej oficjalnej stronie.

Na pierwszy rzut oka kalifornijski brand UNDFTD, za którym stoją Eddie Cruz i James Bond, nie wprowadził tu nic ciekawego. Pojawiają się nawet głosy, że cała kolaboracja jest nudna i niegodna zainteresowania. Jednak przyjrzyjmy się im dokładniej.

Undefeated x Nike Air Max 90 7 Undefeated x Nike Air Max 90 8 Nike x Undefeated Air Max 90 4 Undefeated Nike Air Max 90 1 Nike Undefeated  Air Max 90 3

Po pierwsze buty Air Max 90, przy których próba czasu pokazała, że projektanci nie tylko osiągnęli swoje cele, lecz także stworzyli legendarny model, wyjdą w dwóch wersjach bazowych, czyli z cholewką albo w kolorze czarnym, albo zabarwioną na biało. Stanowi to idealne podłoże do tego by główną rolę odegrały akcenty. Dla przykładu kolory Infrared i odcień niebieskiego to odwołanie do oryginalnych kolorów Dziewięćdziesiątek sprzed lat.

Chłopaki z Undefeated zrezygnowali z bocznego brandingu Air Max i zastąpili go wąskim paskiem idącym tuż nad mudguardem od zapiętki aż do toeboxa, który może przywodzić Wam na myśl inny model z tej serii – Air Max BW Classic. Kolejną zmianą jest sama konstrukcja ze skóry, która zastępuje tradycyjną siateczkę i zamsz. Na koniec warto wspomnieć, że na tyle pojawia się słynne 5 Strike Logo co wieńczy ich projekt.

Wszystkie osiem kolorystyk butów Undefeated x Nike Air Max 90 (Infrared / White, Infrared / Black, Green / White, Green / Black, a także Blue / White, Blue / Black oraz Yellow / White i Yellow / Black) wyjdzie 27 grudnia w sklepach Undefeated. Młodzieżowe i dziecięce rozmiary pojawią się jedynie w wersjach Red / Black oraz Yellow / White.

W oficjalnym sklepie Nike pod tym linkiem pojawią się jedynie wersje Blue / Black, Blue / White, a także Yellow / Black oraz Yellow / White. Odbędzie się to już 30 grudnia.

Do czasu premiery zapoznajcie się ze wszystkimi kolaboracji Nike x Undefeated z naszego osobnego artykułu.

Undefeated x Nike Air Max 90 2UNDFTD x Nike Air Max 90 5 UNDFTD x Nike Air Max 90 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: