- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Zespół Overkill x adidas Consortium serwuje limitowane adidas EQT CSG 91

Linia adidas Equipment obchodzi w tym roku swoje 30 lecie. W ramach celebracji tego faktu program adidas Consortium wystartował z kampanią „Life needs Equipment”. Pokazywaliśmy już kolaboracje ze sklepami mita, Footpatrol oraz Livestock. Dziś zapoznamy Was bliżej z projektem, za którym stoi berliński butik Overkill. Mowa o limitowanej edycji butów adidas EQT CSG 91.

Na wstępie wyjaśnimy, że adidas Equipment CSG 91 to model hybrydowy, składający się z trzech różnych propozycji niemieckiej marki. Sama nazwa CSG 91 to mała wskazówka, o których trzech modelach mówimy. Litera C w nazwie oznacza „Cushion”, S to „Support”, a G odnosi się do „Guidance”. Model 91 jest nawiązaniem do roku 1991, kiedy po raz pierwszy wypuszczono serię Equipment.

Można więc śmiało powiedzieć, że Equipment CSG 91 to hołd dla pierwszej generacji butów do biegania adidas Equipment.

Overkill x adidas EQT CSG 91 Hommage 0 Overkill x adidas EQT CSG 91 Hommage 1 Overkill x adidas EQT CSG 91 Hommage 2 Overkill x adidas EQT CSG 91 Hommage 3 Overkill x adidas EQT CSG 91 Hommage 4 Overkill x adidas EQT CSG 91 Hommage 5

Marc (CEO Overkill) wraz z ekipą chciał zreinterpretować kultowe kolory EQT „zielony / czerwony / niebieski” i przełożyć je na współczesność. Zespół designerów przy projektowaniu nowego wydania czerpał inspirację z trzech kultowych kolorów pierwszej serii i przedstawił je w pastelowej odsłonie. Chcieli dorównać klimatowi i historii legendarnej serii Equipment, jednocześnie dając nam ponadczasową kolorystykę.

Cała reszta chlewki, której konstrukcja opiera się na syntetycznym zamszu i siateczce. Oba materiały zostały zabarwione przy pomocy bieli oraz jasnej i ciemnej szarości.

Premiera butów Overkill x adidas EQT CSG 91 „Hommage” ustawiona jest na 16 i 23 października w ich sklepach w Koln i Berlinie, a także online. Trzymamy kciuki, aby były dostępne w innych sklepach z kontem adidas Consortium jak chociażby WarsawSneakerStore.

 

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: