- Reklama -NikeNike

Pharrell Williams projektuje kadzielnicę dla Neighborhood

Japońska marka Neighborhood wchodzi w kolejny kolaboracyjny projekt. Tym razem ich kadzielnicę projektuje nie kto inny, jak sam Pharrell Williams.

Nie od dziś wiadomo, ze jeśli chodzi o kadzielnicę i kadzidła, to ze streetwearowych brandów w czołówce znajduje się Neighborhood. Na przestrzeni ostatnich lat wydali szereg rozmaitych projektów, od swoich własnych, po wersje kolaboracyjne. Zresztą sami prezentowaliśmy przedsięwzięcia z Undefeated i Dr Woo.

Pharrell Williams x NEIGHBORHOOD Incense Chamber 1 Pharrell Williams x NEIGHBORHOOD Incense Chamber 2

Unikalna komora na kadzidło przedstawia dłoń w kształcie Salutu Wolkańskiego (ang. Vulcan Salut). Jednym kojarzy się z serią filmów Star Trek, ale jest również znakiem rozpoznawczym wspomnianego Pharrella.

Wzorowana na prawej dłoni Pharrella rzeźba jest wykończona wyblakłą niebieską porcelaną z realistycznymi rysami zmarszczek i paznokci. Na jej podstawie umieszczono liter „PW”, z kolei na opuszkach palców znajdują się otwory kominowe.

Premiera kadzielnicy Pharrell Williams x Neighborhood Incense Chamber planowana jest na 17 grudnia za pośrednictwem ich strony internetowej oraz w sklepie BBC ICECREAM.

Pharrell Williams NEIGHBORHOOD Incense Chamber 1 Pharrell Williams NEIGHBORHOOD Incense Chamber 5 Pharrell Williams NEIGHBORHOOD Incense Chamber 2 Pharrell Williams NEIGHBORHOOD Incense Chamber 6 Pharrell Williams NEIGHBORHOOD Incense Chamber 3 Pharrell Williams NEIGHBORHOOD Incense Chamber 7 Pharrell Williams NEIGHBORHOOD Incense Chamber 4 Pharrell Williams NEIGHBORHOOD Incense Chamber 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: