- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearRonnie Fieg zapowiada kolejną współpracę z marką Columbia

Ronnie Fieg zapowiada kolejną współpracę z marką Columbia

Ronnie Fieg klasycznie już nie zwalnia tempa i co chwile prezentuje nam swoje nowe pomysły. Ostatnio wspominaliśmy o jego butiku i marce KITH przy okazji specjalnej kolekcji, poświęconej LeBronowi James’owi.

Jak widać ten utalentowany projektant ma bardzo dużo pomysłów w głowie a potwierdzeniem tych słów jest najnowsza zajawka kolaboracji z marką Columbia. Ponadto, jeśli chcecie poczytać nieco więcej na temat tego Pana i jego brandu to zapraszamy Was do obszernego artykułu, który przygotowaliśmy kilka miesięcy temu: HISTORIA RONNIE FIEG ORAZ JEGO BUTIKU KITH.

Natomiast wracając do naszego głównego tematu, to w tym przypadku Fieg postanowił zaprezentować nam kilka fotek, na których przede wszystkim możemy zobaczyć dość nietuzinkowy, dresowy set, który składa się z takich barw jak pudrowy róż oraz granat. Dodatkowo góra wyposażona jest w błyskawiczny zamek a spodnie posiadają ściągacze. Oprócz tego na fotografiach widać jeszcze akcesoria w postaci panelówki i „nerki” przewieszonej przez ramie. Na tym nie koniec zabawy, bowiem KITH wraz z Columbią ogarnęli jeszcze dwa warianty kurtek typu kangura.

Co do samej daty premiery tego zestawu odzieżowego to jeszcze nie znamy konkretnego dnia, dlatego na bieżąco sprawdzajcie nasz magazyn, ponieważ tylko coś więcej wpadnie w nasze ręce to na pewno damy Wam znać.

Ronnie Fieg zapowiada kolejna wspolprace z marka Columbia1 Ronnie Fieg zapowiada kolejna wspolprace z marka Columbia2 Ronnie Fieg zapowiada kolejna wspolprace z marka Columbia3

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: