- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem!

ROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem!

Jeśli śledzicie nasz magazyn na bieżąco to na pewno pamiętacie, że w maju tego roku jako załoga The Illest mieliśmy okazję wpaść na otwarcie nowego sklepu ROOTS ON THE ROOF w Krakowie. Co tu dużo mówić. Zdecydowanie popieramy takie inicjatywy. Niech takich sklepów będzie jak najwięcej. 80m2 dobrego obuwia i ubrań, ale co miały poradzić osoby, które na co dzień nie mieszkają w Krakowie, a również chciałyby zrobić w tym miejscu zakupy?

Z pomocą wychodzi ROOTS ON THE ROOF, uruchamiając dzisiaj swój internetowy sklep. Jak możemy dowiedzieć się od twórców tego projektu, którzy w dość zabawny sposób podsumowują ten stan rzeczy, na świecie mamy do czynienia z dwoma miliardami Chińczyków, trzema Hindusów, a wszystko to jest okraszone masą zwykłych sneakerbutików.

ROTR to miejsce, gdzie nowatorski design sklepu online przenika się z konceptualnym wydaniem stacjonarnym. Asortyment oparty jest o marki premium i ich nietuzinkowy styl. Te dwa elementy szczególnie wyróżniają to miejsce na polskim rynku. Internetowy sklep został zaprojektowany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązanie UX’owe, a przecież do tego dochodzi jeszcze bardzo klimatyczny sklep stacjonarny, zlokalizowany w samym centrum Krakowa.

Co wyróżnia i dla kogo powstał ROTR?

Miejsce to skierowane jest dla osób świadomych, znudzonych zwykłymi i oklepanymi sneakerstore’ami, szukających jakości premium. Natomiast ROTR to przede wszystkim nowatorski design (mega pomysł z wystającymi korzeniami z sufitu!). Do tego dochodzi wyselekcjonowany asortyment, takich brandów jak Nike, adidas, Champion czy FILA.

Oprócz tego możecie liczyć na wyjątkowy program lojalnościowy, w którym klienci dostają stały rabat na zakupy. ROTR Member to autorski program, gdzie można otrzymać do 12% rabatu na każde zamówienie. Wszystko zależy od poziomu zaawansowania. Wszystkie informacje na ten temat ogarniecie poniżej: https://rootsontheroof.pl/rotr-member.

Ponadto my z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić Was na oficjalną stronę internetową ROTR oraz na profile w social media: Facebook i Instagram. Sprawdźcie również świeży spot promujący całą akcję. Odpowiada za niego ekipa z r5films, a na załączonym materiale pojawia się między innymi Tycjana czy Kriskej.

[youtube L8erb0YW1z4 750 650]

www.rootsontheroof.pl | DIFFERENT STORE | ROTR SOCIETY
Adres sklepu stacjonarnego – ulica Stradomska 18, 31-058 Kraków, Polska

ROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem1 ROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem2 ROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem3 ROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem4 ROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem5 ROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem6 ROOTS ON THE ROOF rusza z internetowym sklepem7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: