- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakerssacai x Nike LDWaffle "Black / White" – oto zdjęcia i szczegóły...

sacai x Nike LDWaffle „Black / White” – oto zdjęcia i szczegóły premiery

Po kilku tygodniach od premiery pierwszy wersji butów sacai x Nike LDWaffle w końcu dysponujemy oficjalnymi zdjęciami kolejnej wersji. Dzisiejszym bohaterem będzie wariant opisywany w skrócie jako Black / White. Poniżej poznacie również jego datę premiery.

Wydawałoby się, że na przestrzeni lat zrobiono juz wszystko, ale Chitose Abe, czyli założycielka japońskiego domu mody sacai, stworzyła coś czego jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy. Czy właśnie tak nie powinny wyglądać kolaboracje, że wnoszą coś świeżego, a designerzy wchodzą na wyżyny swoich kreatywności?

Abe zdecydowała się połączyć dwie leciwe już biegówki z początków działaności Nike w jeden model, chodzi o Waffle Daybreak oraz LDV. Nie zaczerpnęła ona jednego czy dwóch elementy z każdego z nich i stworzyła nową hybrydę, ona dosłownie naniosła dwa modele w jedną cholewkę.

Widzimy tu sylwetkę z dwoma panelami wokół toeboxa, dwoma panelami na pięcie oraz przy wiązaniu. Mało? Dochodzi do tego podwójny zestaw sznurówek, język, a nawet podeszwa! Konstrukcja z zamszu, nubuku i przeziernej siateczki opiera się na palecie barw obejmującej odcienie szarości, antracytu i czerni. Dopełnieniem jest kolor biały na sznurówkach, wyściółce i zapiętce, a także na łyżwie i podeszwie. Zresztą zerknijcie na dołączone w dalszej części wpisu zdjęcia.

Premiera butów Nike sacai przekładana była już wielokrotnie i na chwilę obecną ustawiona jest na datę 12 września. Ich cena ustawiona jest na poziomie 679 złotych. Buty zgarnięcie w sklepie internetowym pod tym linkiem, a jeśli się nie uda to kupicie je po premierze na StockX.

sacai x Nike LDWaffle
Black / Anthracite – White – Gunsmoke
BV0073-001
12 Wrzesień 2019
679 zł

Oprócz bohatera tego wpisu wyjdzie jeszcze wersja Pine Green i White.

Nike LDWaffle x Sacai sacai x Nike LDWaffle Black White BV0073-001 2 sacai x Nike LDWaffle Black White BV0073-001 3 sacai x Nike LDWaffle Black White BV0073-001 4 sacai Nike LDWaffle Black White BV0073-001 5 nike sacai

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: