- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakerssacai x Nike LDWaffle „Summit White / Wolf Grey” – oto zdjęcia...

sacai x Nike LDWaffle „Summit White / Wolf Grey” – oto zdjęcia i szczegóły premiery

Po premierze pierwszych wersji butów sacai x Nike LDWaffle czeka na nas nowa partia świeżych kolorystyk, a pośród nich bohater tego wpisu, czyli wersja Summit White / Wolf Grey.

Chitose Abe, japońska projektantka oraz założycielka marki sacai, wywróciła sneakersowy świat do górny nogami. Skąd tak mocne słowa? Jak często widujemy projekty, które łączą dwa różne modele butów (Waffle Daybreak oraz LDV) w jedną sylwetkę?!

Ten projekt jest wyjątkowy i unikatowy, ponieważ designerka potraktowała to połączenie dosłownie. Mamy po dwa Swooshe na boku, po dwie zamszowe nakładki z przodu cholewki, przy wiązaniu i na pięcie. Podwójne są również języki i sznurowanie, a także podeszwa. Wszystkie panele ze wspomnianych modeli pojawiają się w widocznej tu sylwetce. Obłęd! Konstrukcja oparta na siateczce i zamszu przyjmuje odcienie jasne szarości oraz bieli, a jedynie spód białej podeszwy jest wykonany z czarnej gumy. Zresztą sami zobaczcie załączone poniżej fotografie.

Premiera butów Nike sacai przekładana była już wielokrotnie i na chwilę obecną ustawiona jest na datę 12 września. Ich cena ustawiona jest na poziomie 679 złotych. Buty zgarnięcie w sklepie internetowym pod tym linkiem, a jeśli się nie uda to kupicie je po premierze na StockX.

sacai x Nike LDWaffle
Summit White / White – Wolf Grey – Black
BV0073-100
12 Wrzesień 2019
679 zł

Oprócz bohatera tego wpisu wyjdzie jeszcze wersja Pine Green i Black / White.

sacai x nike ldwaffle summit white wolf grey BV0073-100 1 sacai x nike ldwaffle summit white wolf grey BV0073-100 2 sacai x nike ldwaffle summit white wolf grey BV0073-100 3 sacai x nike ldwaffle summit white wolf grey BV0073-100 4 sacai x nike ldwaffle summit white wolf grey BV0073-100 5 sacai x nike ldwaffle summit white wolf grey BV0073-100 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: