- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakerssacai x Nike LDWaffle "Pine Green" – oto zdjęcia i szczegóły premiery

sacai x Nike LDWaffle „Pine Green” – oto zdjęcia i szczegóły premiery

Po kilku tygodniach od premiery pierwszy wersji butów sacai x Nike LDWaffle wracamy do romansu japońskiej marki z amerykańskim gigantem. Przed Wami świeża kolorystyka opisywana w skrócie Pine Green, której oficjalne zdjęcia znajdziecie poniżej.

Za projekt i całe przedsięwzięcie odpowiada Chitose Abe, założycielka japońskiego domu mody. Chciała ona stworzyć coś nowego i nieoczekiwanego, a sam projekt równoważy dwie idee: stabilność i zdradę.

Wszystko w tym modelu jest podwójne i to właśnie wyróżnia to wydanie na tle innych kolaboracyjnych i limitowanych wydań. Cholewka wykonana z przeziernej siateczki ma podwójny Swoosh na boku, dwie nakładki na pięcie, dwie obudowy toeboxa, a nawet dwa komplety sznurówek i dwa języki. Podwójna biała podeszwa została zwieńczona czarną gumą od spodu.

Kolorystycznie zdecydowano się postawić mocnej zieleni z różowymi akcentami, którym towarzyszą elementy w kolorze pomarańczowym i żółtym. Jak już wspominaliśmy wyżej podeszwa będzie w kolorze białym. Zerknijcie poniżej i zapoznajcie się z nimi na kilka chwil przed dropem.

Premiera butów Nike sacai przekładana była już wielokrotnie i na chwilę obecną ustawiona jest na datę 12 września. Ich cena ustawiona jest na poziomie 679 złotych. Buty zgarnięcie w sklepie internetowym pod tym linkiem, a jeśli się nie uda to kupicie je po premierze na StockX.

sacai x Nike LDWaffle
Pine Green / Clay Orange – Del Sol – Sail
BV0073-301
12 Wrzesień 2019
679 zł

Oprócz bohatera tego wpisu wyjdzie jeszcze wersja Summit White / Wolf Grey i Black / White.

sacai x Nike LDWaffle Pine Green BV0073-301 1 sacai x Nike LDWaffle Pine Green BV0073-301 2 sacai x Nike LDWaffle Pine Green BV0073-301 3 sacai x Nike LDWaffle Pine Green BV0073-301 4 sacai x Nike LDWaffle Pine Green BV0073-301 5 sacai x Nike LDWaffle Pine Green BV0073-301 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: