- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Salehe Bembury x New Balance 2002R wreszcie lądują na sklepowych półkach

Salehe Bembury x New Balance 2002R wreszcie lądują na sklepowych półkach

New Balance umie w kolaboracje. Robili to dobrze przy New Balance 327, następne widzieliśmy świetne projekty New Balance 992, a teraz to samo doświadczymy przy New Balance 2002R. Po projektach Invincible x N. Hoolywoodthisisneverthat przyszła pora by zapoznać Was z propozycją, przy której pracował Salehe Bembury.

Na wstępie przedstawimy Wam główną postać tego projektu, czyli młodego designera z Nowego Jorku. Salehe obecnie obejmuje stanowisko wiceprezesa ds. sneakersów i obuwia męskiego w Versace. Ma swoim koncie ma między innymi świetny projekt Versace Chain Reaction. Wcześniej doświadczenie zbierał chociażby przy projektowaniu w zespole Yeezy.

Co do samych butów to na warsztacie była sylwetka NB 2002R, które zostały przywrócone na rynek we wrześniu bieżącego roku. Model zadebiutował na rynku w 2010 roku, ale teraz powrócił w odnowionej wersji z podeszwą z modelu 860v2.

Salehe Bembury x New Balance 2002R Peace Be The Journey

Salehe Bembury New Balance 2002R Peace Be The Journey 1 Salehe Bembury New Balance 2002R Peace Be The Journey 2 Salehe Bembury New Balance 2002R Peace Be The Journey 3 Salehe Bembury New Balance 2002R Peace Be The Journey 4

Salehe Bembury wraz z zespołem New Balance stworzył cały projekt w zaledwie dwa dni i trzeba przyznać, że efekt końcowy jest prześwietny. Podczas prac inspirował się faktem przeprowadzki z Nowego Jorku do Los Angeles, gdzie odnalazł swoją nową pasję – piesze outdoorowe wycieczki na wzgórza wokół LA. Zresztą na jego IG możecie znaleźć relacje z codziennych spacerów o wschodzie słońca.

Bazą w kolorystyce zatytułowanej „Peace Be The Journey” jest siateczka z dużymi oczkami w kolorze żółtym, którą otaczają panele z włochatego zamszu w kolorze ciemno pomarańczowym. Całość dopełniają skórzane wkładki w brązie i kolorze bordowym. To co się rzuca w oczy to bezsprzecznie niebieska eNka na bokach cholewki. Wszystko to spoczywa spokojnie na białej nakrapianej na pomarańczowo podeszwie. Wszystkie te kolory można znaleźć w Antelope Canyon.

Premiera butów Salehe Bembury x New Balance 2002R „Peace Be The Journey” ustawiona jest na 23 października bieżącego roku. Zgarniecie je w najlepszych sklepach ze sneakersami w Europie.

Salehe Bembury x New Balance 2002R Peace Be The Journey 3 Salehe Bembury x New Balance 2002R Peace Be The Journey 1 Salehe Bembury x New Balance 2002R Peace Be The Journey 2 Salehe Bembury x New Balance 2002R Peace Be The Journey 5 Salehe Bembury x New Balance 2002R Peace Be The Journey 4 Salehe Bembury x New Balance 2002R Peace Be The Journey 6 Salehe Bembury x New Balance 2002R Peace Be The Journey 7

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: