- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaSklepyKith Paris - zobacz jak wygląda ten nowy sklep od środka

Kith Paris – zobacz jak wygląda ten nowy sklep od środka

Kilka postów temu pokazaliśmy Wam klimatyczne video zapowiadające otwarcie we Francji nowego sklepu Kith Paris. Dziś mamy dla Was pełen pakiet dokładnych zdjęć, które prezentują ten niesamowity sklep od środka.

Znajdujący się w samym sercu Złotego Trójkąta, ten flagowy sklep zajmuje trzy piętra i centralny dziedziniec zabytkowego budynku Pershing Hall przy 49 Rue Pierre Charron. Kith Paris będzie największym sklepem marki, który ma powierzchnię prawie 1500 metrów kwadratowych i zapewni klientom kompleksowe wrażenia zakupowe oraz lifestyle’owe poprzez Kith Treats i Kith for Sadelle’s. Za cały projekt ponownie odpowiadała firma Snarkitecture, która opracowywała wnętrza pozostałych sklepów nowojorskiej marki.

Podobnie jak we wszystkich innych sklepach Kith, tak i tu umieszczono wyjątkowe sneakersy z gipsu przy lampach i przy suficie. Tyle, że tym razem był to model Air Max 1, który został wybrany jako hołd dla innowacyjnego francuskiego Centrum Pompidou, które było inspiracją Tinkera Hatfields przy projektowaniu wspomnianego modelu.

Kith Paris 1 Kith Paris 2 Kith Paris 3 Kith Paris 4 Kith Paris 5 Kith Paris 6 Kith Paris 7 Kith Paris 8 Kith Paris 9 Kith Paris 10 Kith Paris 12 Kith Paris 13

Wejście otwiera się na wielki dziedziniec oraz sekcje Accessories Lounge i Kith Treats, czyli na bar ze słodkościami. Na przeszklonym dziedzińcu zastosowano wielokolorowe marmurowe kafle i umieszczono wielką roślinną ścianę rozciągającą się od podłogi do sufitu. Została ona zaprojektowana przez znanego botanika Patricka Blanca i przeprojektowana na potrzeby Kith przez francuską firmę zajmującą się projektowaniem krajobrazu Jardins de Babylone.

Miejsca siedzące na dziedzińcu są przeznaczone dla klientów biorących udział w kulinarnym rozszerzeniach Kith Paris, które obejmują specjalną współpracę z uznaną nowojorską restauracją Sadelle’s należącą do Major Food Group. Jest to pierwsza międzynarodowa placówka Sadelle, mieszcząca się jako stała restauracja w Kith Paris, w której serwowane będzie jedyne w swoim rodzaju menu brunchowe.

Odrestaurowane schody z marmuru z Carrary prowadzą klientów z parteru na pierwsze piętro, na którym znajdują się pomieszczenia z odzieżą męską, damską, dziecięcą i obuwniczą. Ponieważ każda sala oferuje inne wrażenia, podłogi różnią się materiałem i kolorem.

Kith Paris 14 Kith Paris 15 Kith Paris 16 Kith Paris 17 Kith Paris 18 Kith Paris 19 Kith Paris 20

Przestrzeń na odzież męską zdobią panele z drewna orzechowego i mosiężne stojaki, a sąsiednia przestrzeń na odzież damską obejmuje wykonane na zamówienie schody z orzecha włoskiego i Carrary, które prowadzą do lustrzanego pokoju z podłogą wyłożoną marmurem w wielokolorową jodełkę. Po drugiej stronie antresoli z widokiem na dziedziniec znajduje się pomieszczenie ze sneakersami, w którym pośrodku znajdują się trzy ogromne kolorowe ławki i wysokie sufity.

Schodząc na dół i mijając parter, przechodzimy do poziomu piwnicy, gdzie będą się odbywały wszelkiego rodzaju eventy i aktywacje.

Co ciekawe, Kith wprowadzi również swój najnowszy sklep internetowy w Unii Europejskiej, który pozwoli na lokalne dostawy produktów przy obniżonych kosztach wysyłki i bez cła!

KITH Paris
49 Rue Pierre Charron

75008 Paris, France

Pon. – Nd: 10:00 – 19:00

Kith Paris 21 Kith Paris 22 Kith Paris 23 Kith Paris 24 Kith Paris 25 Kith Paris 26 Kith Paris 27 Kith Paris 28 Kith Paris 29 Kith Paris 30 Kith Paris 31 Kith Paris 32 Kith Paris 33 Kith Paris 34 Kith Paris 35 Kith Paris 36 Kith Paris 37 Kith Paris 38 Kith Paris 39 Kith Paris 40 Kith Paris 41
- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: