- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersStar Wars x adidas Ultra Boost "X-Wing"

Star Wars x adidas Ultra Boost „X-Wing”

Zdaje się, że domknięciem zestawu Star Wars x adidas mają być buty Ultra Boost w wersji „X-Wing” widoczne na poniższych fotografiach.

Wcześniej pokazywaliśmy adidas NMD_R1 „Rey”, Nite Jogger „Stormtrooper”NMD_R1 „Darth Vader”, a także Nite Jogger „R2-D2” oraz NMD_R1 „Yoda” i NMD_R1 „Princess Leia”. Natomiast poprzedni post przedstawiał Ultra Boost 19 „Millenium Falcon”.

Opisywane Boosty mają być wydaniem S&L, czyli Suede and Leather, zatem cholewka będzie w odmiennej konstrukcji niż zazwyczaj. Została ona zdominowana przez odcienie szarości na wzór myśliwca z Gwiezdnych Wojen. Dopełnieniem są elementy w czerni oraz akcenty w pomarańczu, a wszystko to postawiono na białawej podeszwie Boost i dopieszczono grafikami oraz szkicami wspomnianego statku kosmicznego, które pojawiają się na stabilizatorze pięty oraz na podeszwie.

Całość zostanie spakowane w specjalnie przygotowane pudło w kolorze czarnym z rozmywającymi się gwiazdami. Motyw ten możecie kojarzyć oczywiście z filmy Gwiezdne Wojny. Zerknijcie na wklejone pod tekstem zdjęcia i zapoznajcie się z butami dokładniej.

Oficjalne i dokładne szczegóły związane z premierą butów jeszcze nie wyciekły, ale możemy się ich spodziewać w okolicach grudnia w sklepie pod tym linkiem.

Star Wars x adidas Ultra Boost „X-Wing”
Sesame/Active Orange/Carbon
Grudzień 2019

Star Wars x adidas Ultra Boost X-Wing 2 Star Wars x adidas Ultra Boost X-Wing 3 Star Wars x adidas Ultra Boost X-Wing 4 Star Wars x adidas Ultra Boost X-Wing 0 Star Wars x adidas Ultra Boost X-Wing 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: