- Reklama -NIkeNIke

Oto najnowsze Stranger Things x Nike Cortez “Starcourt Mall”

W tym wpisie zobaczysz oficjalne zdjęcia butów powstałych na linii Stranger Things x Nike. Mowa o modelu Nike Cortez wchodzącym w skład nowego zestawu „Starcourt Mall”. Wcześniej mogliście zakupić wersje z zestawów “OG Pack” oraz “Hawkins High School”.

Tym razem motywem przewodnim i główną inspiracją designerów było centrum handlowe Starcourt Mall, które było jednocześnie przykrywką do podziemnego laboratorium rosyjskich agentów. Widać to chociażby na specjalnie przygotowanych wkładach pokrytych szkicami i planami, a pod nimi na bucie znajdziemy zaszyfrowane hasło, które zostało rozpracowane przez Dustina, Steve’a oraz Robin.

Co do samej cholewki to ma ona szorstką, przypominającą płótno strukturę, którą można wypalić zapalniczką, aby odsłonić ukrytą warstwę właściwą. Jest to odniesienie do motywu Upside-Down, o czym przypomina napis na tyle metki. Beżowa kolorystyka została dopełniona czarną metką i czerwonym brandingiem oraz białymi sznurówkami, wyściółką i podeszwą w tym samym kolorze. Zresztą możecie się jej przyjrzeć na zdjęciach załączonych w dalszej części wpisu.

Całość wyjdzie w wyjątkowym pudle z dołączoną okazjonalną przypinką.

Data premiery trzeciej odsłony projektu Stranger Things Nike, która miałaby się odbyć w oficjalnym sklepie Nike, owiana jest jeszcze tajemnicą, ale portale z Azji donoszą, że ma się to odbyć najprawdopodobniej 13 sierpnia.

Stranger Things x Nike Cortez “Starcourt Mall”
Sail / Deep Royal Blue – Sail
CJ6107-100
Sierpień 2019

Stranger Things x Nike Cortez Starcourt Mall CJ6107-100 1 Stranger Things x Nike Cortez Starcourt Mall CJ6107-100 2 Stranger Things x Nike Cortez Starcourt Mall CJ6107-100 3 Stranger Things x Nike Cortez Starcourt Mall CJ6107-100 4 Stranger Things x Nike Cortez Starcourt Mall CJ6107-100 5 Stranger Things x Nike Cortez Starcourt Mall CJ6107-100 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: