- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaSklepyOto nowy sklep Supreme w Mediolanie. Zobacz jak wygląda od środka

Oto nowy sklep Supreme w Mediolanie. Zobacz jak wygląda od środka

Kilka postów temu komunikowaliśmy, że Supreme otwiera swój nowy sklep stacjonarny w Mediolanie. Dziś mamy dla Was konkrety związane z otwarciem oraz zdjęcia prezentujące wnętrze nowej stacjonarki.

Nowy sklep stacjonarny był zapowiadany od kilku sezonów, ale dopiero teraz (zapewne z winy pandemii) dochodzi do jego otwarcia. Będzie to trzeci sklep stacjonarny w Europie i ogólnie trzynasty na świecie, więc nowojorska legenda streetwhearu powoli rośnie w siłę.

Sklep, położony w samym sercu dzielnicy San Marco, ma sięgające od podłogi do sufitu okna, które prezentują jego specjalny wystrój. Widzimy tam rzeźby długoletniego członka rodziny Supreme Marka Gonzalesa i znane ślady dziur po kulach autorstwa Nate Lowmana, artysty odpowiedzialnego za T-shirt z Box Logo podziurawionym kulami, który został wydany w 2012 roku z okazji otwarcia placówki Supreme w Shibuya. Tradycyjnie regały i wieszaki z odzieżą i akcesoriami znajdują się po bokach, a środek pomieszczenia pozostaje przestronny i pusty. Na końcu sklepu umieścili kasę z wielkim ekranem i kolorowa ścianą z plakatami.

Jest to pierwszy sklep otwarty od czasu debiutu sklepu w San Francisco w 2019 roku i na Brooklynie w 2017. Jesteśmy ciekawi czy z okazji otwarcia nowego sklepu Supreme będzie temu towarzyszyło nowe wydanie t-shirtów Box Logo? Przy wspomnianych wcześniej lokalizacjach maiło to miejsce, więc sądzimy że teraz nie będzie inaczej.

Jeśli będziecie na wycieczce w Mediolanie to koniecznie wpadnijcie do ich sklepu pod poniższym adresem. Jeśli nie będziecie mieli takiej okazji to zapoznajcie się chociaż z dołączonymi zdjęciami.

Supreme Milan
Corso Garibaldi, 20
20121 Milan MI, Italy

Tel:(+39 02 8434 9776)
11:00 – 19:30 Poniedziałek – Sobota
12:00 – 18:00 Niedziela

Supreme Milan 1 Supreme Milan 2 Supreme Milan 3 Supreme Milan 4

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: