- Reklama -NikeNike
Strona głównaArtykułyTesty i recenzjeTesty i recenzja: adidas Originals Tech Super

Testy i recenzja: adidas Originals Tech Super

Kilka tygodni temu testowałem adidas Tech Super 2.0 czyli drugą, odnowioną i oczywiście zmienioną wersję butów adidas Tech Super, którymi zająłem się w następnej kolejności. Jak z tamtych byłem średnio zadowolony, tak z tych wręcz przeciwnie, najlepsze buty jakie podesłał mi adidas Originals. Zatem jeśli chcecie przeczytać opinie o butach Tech Super, efekty testów, wrażenia i ich recenzję to zapraszam do poniższej lektury.

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-1

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-5

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-6

Na początku ponudzę Was faktami i przedstawię ogólny zarys historyczny. Buty Tech Super pojawiły się pierwszy raz w sprzedaży w 1992 roku. Był to okres, w którym w marce spod znaku Trzech Pasków rządził system Torsion, jednakże w tych butach go nie znajdziemy. Mamy za to Soft Cell, którego zadaniem jest amortyzacja pięty oraz ochrona stawu skokowego przed uderzeniem o podłoże. Ten model swoje drugie życie przeżywa właśnie teraz, gdy na początku roku Drei Streifen przywróciło go do sklepów w oryginalnych kolorystykach, z czasem pojawiły się również te całkiem nowe.

Wszystkie nowe, jak i te które pokażą się w sprzedaży za jakiś czas znajdziecie w zakładce związanej z adidas Tech Super.

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-2

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-3

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-4

Przejdźmy jednak do rzeczy, kilka tygodni temu dostałem wersję opisywaną jako Running White/Bliss-St Deep Lake czyli mniej więcej taki zestaw kolorów jaki pojawiał się dość często na początku lat ’90. Jasna cholewka, zielona dodatki i akcenty w kolorze czerwonym.

Co do materiałów to designerzy adidas Originals zdecydowali się skomponować całość przy użyciu białej siateczki i szarych nubuku na pięcie i toeboxie oraz tworzywa syntetycznego po boku. Trzy parciane paski po boku, metka oraz część wyściółki to już kolor zielony. Wewnętrzna strona języka, ostatnie oczka na sznurówki oraz trzy krótkie kreseczki po boku zostały zabarwione na kolor czerwony.

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-7

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-8

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-9

Co do mojej opinii i wrażeń, to pierwsze co to wykonanie. Jak zawsze wysoka jakość, o to w adidasie nie musimy się martwić. Wszystko gra jak ta lala. W kwestii wygody to nie mam żadnych zastrzeżeń, nie są tak wygodne jak adidas ZX 750, ale nie można im nic zarzucić. O wiele lepiej się z nich korzysta niż na przykład i drugiego wcielenia – Tech Super 2.0. Normalnie noszę rozmiar US10 i te same zamówiłem, trafiłem idealnie, nic nie ciśnie, wszystko pasuje. Stopa w nich nie lata. Warto brać True to Size czy jak kto woli T2S. Jedyny mankament jaki mnie w nich denerwuje to biała siateczka, która brudzi się bardzo szybko, no ale tak to już jest, w każdym bucie taki rodzaj materiału się szybko brudzi.

I jak napisałem na początku, najlepsze buty jakie podesłał mi adidas.

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-12

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-13

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-14

Jeśli chodzi o dostępność to opisywany przeze mnie wariant adidas Originals Tech Super, a także kilka innych można kupić w polskich sklepach adidas, jak również w internetowym sklepie adidas Originals w cenie 449 zł.

Warszawa

  • CH Arkadia – Worldbox
  • CH Złote Tarasy
  • CH Galeria Mokotów

Kraków – Bonarka City Center
Łódź – Manufaktura
Poznań – Stary Browar

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-10

Testy i recenzja-adidas Originals Tech Super-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: