- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto kolaboracyjne buty The Basement x Nike Air Max 90 „Manchester”

Oto kolaboracyjne buty The Basement x Nike Air Max 90 „Manchester”

Amerykański gigant raz jeszcze wychodzi do społeczności BSMNT skupionej wokół mody, streetwearu i sneakersów. Duet The Basement x Nike po wspólnym projekcie butów Dunk Low z 2017 roku tym razem bierze na warsztat klasyka w postaci Air Max 90 i serwuje nam zestaw City Series. Dziś przed Wami trzeci już wariant z tego projektu, mianowicie wydanie, które oddaje hołd Manchesterowi.

But jest wykonany z wytrzymałej i wodoodpornej Cordury, którą zabarwiono na czarno. Dla przełamania zamontowano tu Swoosh typu Jewel w neonowej zieleni. System pasków nad wiązaniem, przy języku oraz na zapiętce zapewnia dodatkową funkcjonalność techniczną i wprowadza utylitarną stylistykę. Dodatkowo panel biegnący wokół buta został wykonany z czarnego odblaskowego materiału 3M, co zwiększa widoczność, zachowując jednocześnie ciemną estetykę buta. W pudle oprócz butów znajdziemy trzy komplety sznurówek, jedne czarne płaskie i okrągłe w kolorze czarnym i w neonowej zieleni.

Poniżej znajdziecie ich oficjalne fotografie, które pozwolą Wam zapoznać się z projektem ciut dokładniej. Cały ten projekt powstał przy współpracy społeczności zebranej wokół facebookowej grupy The Basement.

Premiera limitowanej wersji butów The Basement x Nike pojawią się u detalicznych sprzedawców w Glasgow oraz w oficjalnym sklepie Nike już 12 października. Jeśli nie uda się Wam kupić normalnie to później pojawią się na StockX.

The Basement x Nike Air Max 90 Manchester 1 The Basement x Nike Air Max 90 Manchester 3 The Basement x Nike Air Max 90 Manchester 5 The Basement x Nike Air Max 90 Manchester 6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: