- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersBAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-002 Guardian”

BAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-002 Guardian”

Jak już zresztą wspominaliśmy w listopadzie ubiegłego roku, butik BAIT nawiązał bardzo ciekawą współpracę z firmą Asics. Owocem wspólnego połączenia sił są trzy nietuzinkowe warianty modelu Gel Lyte III.

Jeden z nich zaprezentowaliśmy już w pełni: BAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-001 Vanquish” a drugi wystąpił w postaci zajawki: BAIT x Asics Gel Lyte III “Basics Model-002 Guardian” – Zajawka. Ale dzisiaj mamy okazję dorzucić do tego kolejną porcję fot i przede wszystkim dokładną datę premiery.

Wracając jeszcze do kolorystyki Guardian to sam tytuł może nam nie wiele mówić, ale w tym przypadku będziemy mieli do czynienia głównie z takimi kolorami jak odcień zgniłej zieleni, biel czy czerń. Do tego dochodzą niewielkie czerwone akcenty oraz biała, ale zarazem nakrapiana podeszwa. Dodatkowo do produkcji użyto zamszu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to datę premiery wyznaczono na 25 stycznia. Odwiedź oficjalną stronę BAIT, by skorzystać z opcji zapisania się na tę wersję.

BAIT x Asics Gel Lyte III
Guardian
25 styczeń 2014

bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-002-guardian-2 bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-002-guardian-3 bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-002-guardian-4 bait-x-asics-gel-lyte-iii-basics-model-002-guardian-1

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: