- Reklama -NikeNike

Oto Saucony Shadow 6000 projektu END, które wyglądają jak… smażony kurczak

Jeśli chodzi o projektantów amerykańskiej marki Saucony, to albo chodzą ciągle głodni, albo dorabiają na boku jako kucharze. No bo jak wyjaśnić ich projekty inspirowane jedzeniem? Mamy tu na myśli Avocado Toast, Ramen, Belgian WaffleCourageous Breakfast, czy nawet Food Fight z zeszłego roku oraz niedawno wydane New York Cheescake? Jak się teraz okazuje, chłopaki dopisują nową pozycję w naszym menu. Przed Wami nowe Saucony Shadow 6000 projektu END, które wyglądają jak… smażony kurczak.

Początki współpracy pomiędzy wspomnianą dwójką sięga 2014 roku, kiedy to wydali wspólnie Shadow 5000 „Burger”. Dziś łączą siły raz jeszcze, i ponownie odbywa się to w tematyce kulinarnej.

Bohaterem tego pichcenia została sylwetka Shadow 6000, którą przekształcono w imitację smażonego kurczaka. Cholewki wykonano z panier… pfu, zamszu o gładkiej i włochatej fakturze, który został zabarwiony w odcieniach brązu i czerwieni.

Kontynuując fast foodowe odniesienia, branding butów otrzymuje metamorfozę inspirowaną smażonym kurczakiem. Zerknijcie na logo Saucony „S” na ściance bocznej, które zostało wykonane z czerwonej tkaniny szenilowej i wykończone małą, przypominającą kość aplikacją! Kropką nad i wydaje się być kreskówkowy kurczak umieszczony na metce na języku. Natomiast włochate sznurówki w beżowym odcieniu nawiązują do smażenia na głębokim oleju.

Zarówno podeszwa, jak i pudło na buty, przyjmuje czerwono białe kolory, które nawiązują do pudełek na jedzenie w fastfoodach.

Jeśli zgłodniałeś od samego przeglądania zdjęć i już cieknie Ci ślinka to musisz uzbroić się w cierpliwość. Opisywane END x Saucony Shadow 6000 „Fried Chicken” trafią do sprzedaży 22 października. W ich sklepie internetowym można się już zapisać do losowania.

end x saucony shadow 6000 fried chicken 0 end x saucony shadow 6000 fried chicken 1 end x saucony shadow 6000 fried chicken 2 end x saucony shadow 6000 fried chicken 3 end x saucony shadow 6000 fried chicken 4 end x saucony shadow 6000 fried chicken 5 end x saucony shadow 6000 fried chicken 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: