- Reklama -NikeNike

Aries wypuszcza kolaboracyjną kolekcję wraz z Umbro

Londyńska streetwearowa marka Aries powraca z kolejną imponującą współpracą, tym razem ponownie łącząc siły z Umbro. Nowa kolekcja czerpie inspirację z poplamionej błotem i brutalnej nostalgii związanej ze sportem rugby.

Londyński brand, za startem której stoi urodzona w Rzymie Sofia Prantera, był ostatnio dość mocno zapracowany. Oprócz wypuszczenia swojej wiosennej kolekcji, przedstawił kampanię z gwiazdą filmów porno Mią Khalifą oraz wydał wspólną kolekcję z Tommy Jeans. Kropką nad i było otwarcie pierwszego sklepu stacjonarnego w Londynie.

W tym całym zamieszaniu znaleziono odrobinę czasu by zasiać przy jednym stole projektowym z ekipą Umbro.

Efektem ich wspólnych działań jest dość specyficzna kolekcja, na którą składa się zaledwie kilka propozycji. Możemy zakupić koszulkę rugby na długi rękaw, która pojawia się w pastelowych (żółtych i fioletowych) barwach lub ciemnych (czarno różowo zielonych) kolorach. Do tego dochodzą dresowe spodnie oraz sportowe szorty, którym towarzyszą dwie pary długi skarpet.

Przyjrzyj się poniższej tętniącej życiem galerii zdjeć i udaj się na stronę internetową Aries, aby kupić coś dla siebie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: