- Reklama -NIkeNIke

Awake NY wreszcie otwiera sezon jesienno zimowy

Angelo Baque, właściciel i twórca marki AWAKE, od momentu prezentacji swojej letniej kolekcję, zdążył wejść w kolaborację z Asics oraz nanamica, a do tego dołożył kolekcję z męską drużyną piłkarską USA. To chyba właśnie dlatego musieliśmy tyle czekać na pierwsze nowości na sezon jesienny zimowy.

Poniżej znajdziecie zestaw fotografii przedstawiających kluczowe elementy z ich pierwszego dropu. Najważniejszą propozycją wydają się być kurtki koledżówki ozdobione naszywkami, logotypami oraz wielkimi grafikami na plecach. Do tego dochodzą lekkie pikowane kurtki z naszywką na całe plecy. Obie pozycje będą osiągalne w dwóch wersjach kolorystycznych.

Na tym jednak nie poprzestano, a na sklepowych półkach zobaczymy jeszcze proste t-shirty i bluzy z kapturem z małym napisem z nazwą brandu. Dopełnieniem najnowszego zestawu będą koszule w dwóch ciekawych rozwiązaniach. Pierwsze tworzy na całej powierzchni szachownicę z kolorowym wzorem Paisley, przy drugim pojawia się motyw religijny.

Pierwszy drop jesienno zimowej kolekcji AWAKE będzie osiągalny w ich sklepie online już od 4 listopada. Zatem na szybko obadajcie poniższą galerię zdjęć i wypatrzcie coś dla siebie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: