- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook ze wspólną kolekcją Awake NY x Carhartt WIP

Lookbook ze wspólną kolekcją Awake NY x Carhartt WIP

Angelo Baque miał pracowitą końcówkę roku. Najpierw zaprojektował z Reebok Classic nową wersją butów Instapump Fury Proto, a teraz widzimy efekty jego pracy nad kolaboracją Awake NY x Carhartt WIP.

Obie strony tego przedsięwzięcia wzieły na warsztat absolutne podstawy z oferty Carhartt WIP i dopieściły je brandingiem łączącym słynną literę C z napisem Awake pod spodem. Siadło to na takie pozycje jak kurtka robocza, bluzy z kapturem i spasowane z nimi spodnie, a także koszulki i czapki na zimę. Poszczególne pozycje pojawią się w kolorze czarnym, brązowym lub łączące pomarańcz z kolorem niebieskim (fani New York Knicks będą zadowoleni). Zerknijcie na poniższe fotografie z ich lookbooka, które umieszczamy w dalszej części wpisu.

Na chwilę obecną nie znamy szczegółów dotyczących premiery kolekcji Awake NY x Carhartt WIP, ale powinna się pojawić w nadchodzących tygodniach. Zapewne chwilę po wspólnym projekcie A.P.C. x Carhartt WIP.

lookbook awake ny x carhartt wip 1 lookbook awake ny x carhartt wip 2 lookbook awake ny x carhartt wip 3 lookbook awake ny x carhartt wip 4 lookbook awake ny x carhartt wip 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: