- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

HAVEN przedstawia kolekcję GORE-TEX, w której nie zmokniemy

Kanadyjski sklep i firma HAVEN jest ostatnio bardzo płodna. Po studyjnym lookbooku oraz edytorialu z jesienną kolekcją, zaprezentowali również sztruksowy zestaw Duca Visconti. Jak się teraz okazuje, to nie było wszystko co zaserwują nam na nadchodzące tygodnie. Poprzez ten wpis poznacie bliżej ich najnowszą kolekcję GORE-TEX.

Zaprezentowany poniżej zestaw jest nie tylko wytrzymały i praktyczny, ale jednocześnie smukły i elegancki, a do tego zapewnia całkowity komfort i ochronę w najtrudniejszych warunkach.

Każdy przedmiot jest skrupulatnie wykonany w Japonii, co zapewnia bezkompromisową jakość i dbałość o szczegóły. Projektanci skorzystali z 3-warstwowej, uszczelnionej na szwach tkaninie GORE-TEX z trwałą nylonową powierzchnią, która zapewnia wodoodporną, wiatroszczelną i oddychającą ochronę oraz całoroczną wszechstronność.

Premiera kolekcji HAVEN GORE-TEX GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ została ustawiona na 6 października. Po więcej informacji i na zakupy udajcie się na ich stronę internetową.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: