- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Oto Interaction#14, czyli kolekcja A.P.C. stworzona w parze z Lacoste

W ostatnich latach A.P.C. wchodziło w bardzo ciekawe kolaboracje, które tytułowało INTERACTION i oznaczało kolejnymi numerami. Dla przykładu kolekcja z sacai była oznaczona jako INTERACTION#9. Z kolei projekty z butikiem RTH z Los Angeles i londyńskim GIMME 5 to odpowiednio projekty numer 10 i 11. Dziś zajmiemy się przedsięwzięciem #14, czyli kolekcją stworzoną w parze z kultowym brandem Lacoste.

Przy jednym stole zasiedli Louise Trotter z Lacoste oraz Jean i Judith Touitou z A.P.C., a rezultatem tego spotkania jest kolekcja z zabawnymi motywami, którą przedstawiono zarówno dla kobiet, jak dla mężczyzn.

Sama kolekcja łączy tożsamość każdej marki, z elementami odzieży sportowej i militarnymi odniesieniami oraz wpływami lat 90-tych. W całej kolekcji kładzie się nacisk na przedmioty codziennego użytku i niezbędne elementy.

W skład kolekcji weszły takie pozycje jak jeansy, koszule, bluzy, spodnie dresowe i oczywiście koszulki polo. Pełen zestaw dopełniają trampki, skarpetki, gigantyczna torba na zakupy i wspólnie stworzona świeca inspirowaną spacerem na korty tenisowe w Ogrodach Luksemburskich.

Poszczególne elementy ozdobiono logotypem łączącym nazwę APC (Atelier de Production et de Création) z krokodylem, który powstał na potrzeby tego przedsięwzięcia.

Paleta kolorów kolekcji skupia się głównie na zieleni khaki i granacie, które, jak mówi Trotter, celebrują „utylitarne kody A.P.C”. oraz „klasyczny neutralny Lacoste”.

Premiera kolekcji Lacoste x A.P.C. Interaction#14 ustawiona jest na 8 czerwca. Nowości szukajcie w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: