- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Lacoste uderza do skaterów i wydaje kolaboracyjną kolekcję z Civilist

Tego się raczej nikt nie spodziewał. Słynna marka Lacoste, ta z krokodylkiem, uderza właśnie do skaterów, a robi to poprzez kolaboracyjną kolekcję z berlińskim skateshopem i marką Civilist.

Lacoste nie powinno być Wam obce, wystarczy wspomnieć chociażby ich ostatnie kolaboracyjne projekty z A.P.C., nowojorską marką Awake czy projektu sprzed dwóch lat z Chinatown Market. Teraz poszerzają swoją kolaboracyjne portfolio o współpracę z przedstawicielami niemieckiego rynku.

Chłopaki z Berlina, po wielotygodniowej wymianie pomysłów i zderzeniu kilku koncepcji, zaserwowali nam 11 elementową kolekcję. Centralnym punktem jest oczywiście koszulka polo, ale tuż obok niej mamy t-shirty, longsleeve’y i lekkie kurtki. Dopełnieniem tego zestawu wydają się być czapki bucket hat i skarpety.

Na potrzeby tej kolekcji zaprojektowano specjalne logotypy, które przedstawiają obie marki biorące udział w kolaboracji. Mamy na przykład napis z nazwą sklepu, gdzie literką C jest ogon krokodyla, a gdzie indziej nazwę skateshopu pokryto skórą wspomnianego gada.

Premiera wspólnej kolekcji Lacoste x Civilist odbyła się w ich sklepie stacjonarnym w Berlinie. Jeśli coś zostanie to ma się pojawić w ich sklepie online.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: