- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto najnowsze Stranger Things x Nike Air Tailwind "Upside Down"

Oto najnowsze Stranger Things x Nike Air Tailwind „Upside Down”

Można by rzec – 3 sezony, więc 3 zestawy Stranger Things x Nike. Po premierach butów z “OG Pack” oraz “Hawkins High School” pora na zestaw „Upside Down”. W jego skład wchodzą pokazywane już przez nas Nike Cortez oraz bohater tego wpisu – Nike Air Tailwind.

Designerzy stworzeni z obu zespołów inspirowali się w głównej mierze tym co mogliśmy zobaczyć pod centrum handlowym Starcourt Mall. Chodzi tu oczywiście o ogromne podziemia, w których rosyjscy agenci, wojskowi i technolodzy chcieli się dostać za zamknięte przez Eleven wrota do drugiego wymiaru.

Wracając już do samych butów to widzimy tu to samo rozwiązanie co u wyżej wspomnianych Cortezach. But ma szorstką, przypominającą płótno strukturę, którą można wypalić zapalniczką, aby odsłonić ukrytą warstwę właściwą, mega ciekawe rozwiązanie. Jest to odniesienie do motywu Upside-Down, o czym przypomina napis na tyle metki. Białe sznurówki, wyściółka oraz podeszwa dopełniają myśl designerów. Zresztą sami obadajcie na załączonych poniżej fotografiach. Ciekawym smaczkiem jest dodanie rozszyfrowanego hasła rosyjskich agentów, które zostało umieszczone pod wkładkami, a na nich pojawiają się szkice i rysunki związane z podziemiem i używanymi tam maszynami.

Całość wyjdzie w wyjątkowym pudle z dołączoną okazjonalną przypinką.

Data premiery trzeciej odsłony projektu Stranger Things Nike, która miałaby się odbyć w oficjalnym sklepie Nike, ustawiona jest najprawdopodobniej na 13 sierpnia.

Stranger Things x Nike Air Tailwind “Upside Down”
Sail / Sail – Deep Royal Blue – Sail
CJ6110-100
13 Sierpień 2019

Stranger Things x Nike Air Tailwind Upside Down CJ6110-100 1 Stranger Things x Nike Air Tailwind Upside Down CJ6110-100 2 Stranger Things x Nike Air Tailwind Upside Down CJ6110-100 3 Stranger Things x Nike Air Tailwind Upside Down CJ6110-100 4 Stranger Things x Nike Air Tailwind Upside Down CJ6110-100 5 Stranger Things x Nike Air Tailwind Upside Down CJ6110-100 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: