- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Julia Fox (była Kanyego Westa) pojawia się w kampanii Supreme

Julia Fox, włosko amerykańska aktorka i modelka, którą możecie kojarzyć ze świetnego filmu „Uncut Gems”, pojawiła się ostatnio w kampanii Supreme.

Pomiędzy kolaboracjami i kolejnymi mini kolekcjami, nowojorski streetwearowy brand wrzucił do sieci nowe materiały promocyjne. Odpowiadał za nie sam Harmony Korine. Reżyser kina niezależnego (możecie go kojarzyć z filmu „Kids”) wyreżyserował intrygującą sesję zdjęciową utrzymaną w tematyce lotniczej.

Julia Fox to nowojorska dziewczyna, a Supreme to nowojorska marka. Można rzec, że to para idealna. Jednak kierunek w jakim uderzono okazuje się dość prosty i przewidywalny, ale skoro to czytasz to trafili w punkt. Zaciekawić 'seksem’, seksowny strój aktorki zrobił swoje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)

Oprócz modelki, o której ostatnio było głośno za sprawą 'związku’ z Kanye Westem, wzięli udział przyjaciele i skaterzy Supreme. Pojawiają się tu chociażby Tyshawn Jones, Sean Pablo, Mathias Sauvageon i wielu innych. Za stylizację wszystkich wymienionych osób odpowiadała Zara Mirkin.

Podczas, gdy Supreme ostatnio mocno skłaniało się do współpracy z wyższymi sferami — w tym Tiffany & Co., Missoni i ostatnio Burberry — wiosenna kampania wydaje się być powrotem do pewnego rodzaju formy. Warto zauważyć, że jest to pierwsza kampania stworzona przez nowego dyrektora kreatywnego marki Tremaine’a Emory, który przejął ster w lutym bieżącego roku.

supreme julia fox harmony korine ss22 0 supreme julia fox harmony korine ss22 1 supreme julia fox harmony korine ss22 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: